WSPÓŁPRACA

WOLONTARIAT, PRAKTYKI, STAŻE, BIZNES, MEDIA

Wolontariat, staż, praktyka

Nie chcesz na wolontariacie/praktykach/stażu parzyć kawy i wykonywać zadań, których nie rozumiesz? Dołącz do nas! W Fundacji podejmiesz ciekawe wyzwania, na które będziesz miał ochotę.

Dlaczego warto z nami współpracować?
Chcesz poznać zasady działania organizacji pozarządowych w Polsce? Masz pomysł na projekt, ale nie wiesz, jakie kroki podjąć, żeby go zrealizować? Marzysz o pracy z młodzieżą lub przy organizacji wydarzeń społecznych? Wiążesz swoje życie z pracą w trzecim sektorze (organizacji pozarządowej)? A może pasjonuje Cię działanie na rzecz innych lub chcesz spróbować swoich sił w promocji w edukacji i kulturze? Koniecznie zajrzyj niżej, a nuż znajdziesz tutaj coś dla siebie!

Dla mediów

Kontakt dla mediów:

Małgorzata

Grzonka

+48 514 735 950
m.grzonka@agereaude.pl

Tomasz

Sobisz

+48 604 120 464
t.sobisz@agereaude.pl

Dla biznesu

Biznes nie dzieje się w próżni. Funkcjonuje w środowisku wielu interesariuszy – własnych pracowników i ich rodzin, klientów, kontrahentów i dostawców, a także w najbliższym otoczeniu, w sąsiedztwie. Dobrze zorganizowana, pozabiznesowa współpraca z interesariuszami może dodać firmie wartości i w oczach jej pracowników, i otoczenia społecznego.

Zaangażowanie w działalność społeczną to działania organizacji odpowiedzialnej społecznie, dostrzegającej potrzeby różnych grup interesariuszy, posiadającej misję ciągłego edukowania (się) i doskonalenia (się), posiadającej wysoką kulturę organizacyjną.

Dzięki zaangażowaniu społecznemu firma może zyskać także inne korzyści, takie, jak wartościowe treści w serwisach internetowych i social mediach, uwagę mediów, wizerunek pracodawcy z wizją przyszłości, prestiż współpracy z organizacją pozarządową.

Zapraszamy do współpracy. Wspólnie wypracujemy projekt społeczny najbardziej odpowiadający potrzebom i możliwościom firmy, zaangażujemy pracowników w jego realizację i dostarczymy materiałów do publikacji – tekstów, zdjęć i filmów.

Kontakt:
Tomasz Sobisz
tel.: +48 604 120 464
e-mail: t.sobisz@agereaude.pl